about me  

nebukadnezzar 42M
0 posts
7/14/2006 7:08 pm

Last Read:
8/2/2006 5:05 am

about me

Well considering the likelihood of hooking with foreigners I thought I shall add something in english as well. I intend this blog to circumvent the no messages, no profile watching policy of AdultFriendFinder (well thats sure going to help posting my blog .

I am a 30 years old single male, educated, good looking I may say, with refined manners and very discrete. I want to meet couples and single females mostly for recreational sex.

Well I really like to see a woman moaning so I generally would do my best to satisfy her. As with couples I am in for almost anything (except bisexuality). A woman wanting a dp is a great turn on for my so I really like having threesomes. If you dont fancy two men at the same time and like to have them in turns or in case of husband wanting to watch his wife having sex with a stranger, I'm game.

If the chemistry is right I may prefer to get physical before getting personal, I really like it when there is only passion and sexual desire in between.

Let me know what you think maybe there are a few hot hours waiting for us


Standart üyelere getirilen kısıtlamaları aşmak için blog seçeneğinden denemeye karar verdim bakalım faideli olcekmi.

ben 30 yaşında bekar erkeğim. üniversite okumuşluğum var, yabancı dil bilirim, beni tanıyanların çoğunluğu iyi, dürüst, ketum biri olduğumu düşünür, bir kısmı kötümser daha az bi kısmı biraz suratsız bulur. bana sorarsanız bir insanın kime neyi söyleyeceğeni neyi hiç kimseye söylemeyeceğini bilmesi iyidir. ayrıca herkese gülümseyecek olsam bunun bir kıymeti kalmazdı. beni gören hiçkimsenin çirkin olduğuma hükmettiğini sanmıyorum onun dışında bir gün görürseniz kendi kararınızı verirsiniz.

yabancıların "casual sex" olarak tanımladığı ilişkiler arıyorum. türkçe karşılığını bilmiyorum, yoksa da şaşırmam açıkçası. yani işte sahiplenme olmıycak, niye aramadın, nerdesin olmıycak, yapalım da bitsin de olmıycak tabi. karşılıklı beğeni ve saygı olacak, gizliliğe önem vermek olacak, güvenli seks olacak vs. tabi esas zevkli olması lazım ki ben bu konuda elimden geleni yapmaya hazırım zaten.

pek meraklı bir insan diilim hakkında pek biRşey bilmediğim insanlarla seks yapabilirim (tek kelime etmeden pantalonları indirip sonra aynı şekilde ayrılmaktan bahsetmiyorum tabi), her şeyimi öğrenmeye kalkarsanız sizden soğurum. spontane olmakta fayda var bence. tek erkek olmam seks olsun da kiminle olursa olsun diye düşünüyor olmamı gerektirmiyor. seks yaptığımıza değmesi lazım sonuç olarak.

tek kadınlarla ve çiftlerle tanışmak istiyorum. daha önce grup tecrübem oldu, gayet de hoşuma gidiyor açıkçası.

bakalım bu blog aradığım insanlarla tanışmama katkıda bulunacak mı yoksa yazmışlığımla mı kalıcamBecome a member to create a blog