O Şimdi Hanımefendi  

jizz_space 36M
2 posts
5/14/2006 8:27 am
O Şimdi Hanımefendi

Çoğu evli ve çocuklu olan sekiz erkeğin kadın kılığına girerek kadın gibi yaşayacak yarışma başlıyor.

Çoğu evli ve çocuklu olan sekiz erkeğin kadın kılığına girerek kadın gibi yaşayacakları "O Şimdi Hanımefendi" yarışması Kanal 1 ekranlarında başlıyor.
Üç hafta boyunca ev içerisinde kadın gibi giyinmek ve davranmak zorunda olan yarışmacılar, ev işlerini de kendileri yapacak. Kadın kılığına girerken en can acıtan işlemin ağda olduğu konusunda hemfikir olan yarışmacılar, kadın olmanın bir sanat olduğunu ifade ediyor.

'O Şimdi Hanımefendi' yarışmasının jürisinde ünlü sanatçılar Gönül Yazar ve Aykut Oray'ın yanı sıra ünlü manken Tuğba Özay da yer alıyor. Programın sonunda ipi göğüsleyecek olan yarışmacı 50 bin YTL kazanacak.

AKP Adana Milletvekili Ayhan Zeynep Tekin Börü, "O Bir Hanımefendi" yarışmasının programdan kaldırılması için kampanya başlattı. Tekin Börü şunları kaydetti:

"Sansüre her zaman karşıyım. Bu konuda kazanılmış olan haklardan geriye dönüş söz konusu olmaz. Ancak unutulmamalıdır ki hiçbir yayıncılık anlayışına Türk milletinin etik değerlerinin taban tabana zıddı ve mevcut olan güzel hasletleri bozucu tarzda faaliyet yapma gibi bir hak da verilemez."

Tekin Börü, yarışma programının "gençlerin ruh dünyasına son derece ters, eşcinselliğe özendirici, dolaylı yollardan farklı eğilimlere itici bir yayın içeriğine sahip olduğuna" inandığını belirtti.


Become a member to create a blog